Overovanie podpisov a listín sa vykonáva na obecnom úrade v pracovných dňoch.

Osvedčovaním odpisov a kópií listín Obecný úrad potvrdzuje, že sa kópia listiny zhoduje s originálom. Preto je pri osvedčovaní vždy potrebné predložiť aj originál listiny a preukaz o totožnosti osoby. Za originál listiny sa považuje aj už osvedčená kópia. Pri osvedčovaní listín sa osvedčuje obsah, správnosť ani pravdivosť skutočností uvádzaných v listine sa neosvedčuje. Osoba, ktorá osvedčuje, preukazuje svoju totožnosť občianskym preukazom, alebo pasom.

Osoba, ktorej podpis sa osvedčuje musí byť vždy prítomná, nesmie ju podpísať iná osoba. Podpisuje sa pred pracovníkom, ktorý podpis osvedčuje. Svoju totožnosť pri osvedčovaní preukazuje občan občianskym preukazom, alebo cestovným pasom. V prípade overenia podpisu bezvládnych a chorých občanov je overenie potrebné vopred dohodnúť osobne alebo telefonicky na čísle telefónu: 047/43 81 027.

Poplatok: platí sa v hotovosti
 za osvedčenie podpisu: 2,00 € za každý podpis,
 za osvedčenie listín: 2,00 € za každú stranu

Potrebné doklady:
 Občiansky preukaz, alebo cestovný pas
 Originál listiny

Neoverujeme:  fotokópie občianskych preukazov, technické preukazy,všetky typy preukazov, výpisy z listov vlastníctva, geometrické plány, mapy, osvedčenia, doklady s tzv. suchou pečaťou, listiny na použitie v cudzine(výnimka potvrdenie o žití do ČR), ak sa odpis nezhoduje s originálom, ak je listina napísaná v inom ako slovenskom jazyku(okrem ČR ale len pre potreby v SR), potvrdenia o stave, rozhodnutia súdov a štát.orgánov, ktoré nenadobudli právoplatnosť, vkladné knižky, šeky, losy, tikety hier, lotérií, tombol a pod., výpisy a odpisy z registra trestov.

Obec Biskupice, IČO: 00647985, Biskupická 61/132, 986 01 Biskupice, www.obecbiskupice.sk, email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., tel: 047/43 81 815 ako prevádzkovateľ informačného systému zverejňuje za účelom dodržiavania spravodlivosti a transparentnosti voči dotknutým osobám toto vyhlásenie o ochrane osobných údajov pod názvom:

Súhrnná správa o zadaní zákaziek s nízkou hodnotou s cenou nad 5000 € v súlade s § 117 zákona č. 343/2015 Z.z. o verejnom obstarávaní v znení neskorších predpisov

Obdobie: Predmet zákazky: Zmluvná cena s DPH: Dodávateľ:
3Q 2019 Projektová dokumentácia
Výstavba/rekonštrukcia miest