Obec Biskupice - Obecný úrad Biskupice týmto oznamuje politickým subjektom, ktorých kandidátna listina bola zaregistrovaná pre voľby do orgánov samosprávy obcí v roku 2018, že svoje návrhy na delegovanie za členov (náhradníkov) v miestnej volebnej komisii na vykonanie týchto volieb v obci Biskupice môžu podať najneskôr do 11. septembra 2018 počas úradných hodín obecného úradu v listinnej forme.

Oznámenie o delegovaní je možné podať aj elektronicky na emailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., najneskôr však do 24:00 hod. dňa 11. septembra 2018.

Oznámenie o delegovaní člena a náhradníkov obsahuje:

1. meno, priezvisko a dátum narodenia člena s uvedením adresy, na ktorú možno doručovať písomnosti,
  2. meno, priezvisko a dátum narodenia náhradníka s uvedením adresy, na ktorú možno doručovať písomnosti,
  3. meno, priezvisko a podpis osoby
    1. oprávnenej konať za politickú stranu a odtlačok pečiatky politickej strany,
    2. oprávnenej konať za každú politickú stranu tvoriacu koalíciu a odtlačok jej pečiatky, ak ide o koalíciu.

Ing. Ladislav Noskó

starosta obce Biskupice

V Biskupiciach, dňa 30.08.2018

Oznámenia

Antigénové testovanie na ochorenie COVID-19

🇸🇰 Oznamujeme občanom a záujemcom, že dňa 25.4.2021 (nedeľa) v čase od 13:00 do 18:00 hod. sa bude vykonávať antigénové testovanie na ochorenie COVID-19 v miestnom kultúrnom dome.
🇭🇺 Értesítjük Önöket, hogy községünkben a COVID-19 antigénes tesztelésre 2021. április 25-én (vasárnap) 13:00 órától 18:00 óráig kerül sor.

Počasie

Voľby 2022

Miestna občianska poriadková služba v obci Biskupice - II.

Elektronické služby DCOM

dcom elektronicke sluzby

SODB 2021

sodb 2021 banner